Co se děje? Co je nového?

Možná to vypadá, že se nic neděje, ale věřte, že děje, jen to zatím není úplně vidět. V těchto dnech vrcholí koaliční jednání. Jak jistě tušíte, hlavním naším partnerem je SPLH a věříme, že naše vzájemná spolupráce bude pro město přínosná a Vy jako občané to oceníte.

Minulý týden si všichni zastupitelé převzali své mandáty a tady se musíme trochu zastavit, abychom Vám sdělili nějaké novinky u nás. Jak jistě víte, do zastupitelstva jste Vašimi hlasy poslali 4 naše zástupce, a to Petra Kesnera, Laďku Bohačíkovou, Martinu Kosinovou a Janu Dymákovou.

Jana Dymáková se však vzhledem ke svému pracovnímu vytížení rozhodla, že není v jejích silách místo zastupitele přijmout. Jelikož pracuje na směny v nedalekém Pilníkově, a do toho studuje a vykonává praxi v rámci studia, zhodnotila, že by práci zastupitelky nemohla vykonávat naplno tak, jak by si představovala. Z tohoto důvodu se tento týden své funkce vzdala a postoupila své místo prvnímu náhradníkovi z naší strany, kterým je Katka Šitinová. Moc si ceníme toho, že jste Janě dali tolik hlasů a posunuli ji tak až z 12. místa mezi první čtyři. Toto její rozhodnutí však respektujeme a věříme, že ho pochopíte i Vy.

A co se týče následujícího dění, tak právě teď je „na stole“ koaliční smlouva naší strany právě se Sdružením pro lepší Hostinné, kde provádíme společně úpravy. Zároveň jsme jednali s téměř všemi dalšími stranami zastoupenými v nově vzniklém vedení města a věříme, že najdeme společnou řeč a zdravé názory bez ohledu na politickou příslušnost všech členů zastupitelstva. Zkrátka věříme, že nám všem půjde o společný cíl, kterým je vylepšování našeho města. Samozřejmě hned, jak budeme vědět další novinky, především datum prvního zasedání zastupitelstva, hned Vás o tom budeme informovat.

za Hostinné žije! Petr KesnerNapsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>