Podporujeme Adolfa Klepše.

Vážení voliči, občané Hostinného,

ještě jednou Vám všem děkujeme za Vaši podporu a hlasy ve volbách, je to pro nás velká pocta a zodpovědnost. Tím pro nás skončila ta nejdůležitější část, kdy se rozhodovalo přímo o uspořádání v Hostinném, avšak veškeré volby tím ještě neskončily.

Neskončily proto, že probíhají volby do senátu, kam se za náš okres Trutnov probojoval v prvním kole pan Adolf Klepš nominovaný stranou TOP09 a STAN a pan Jiří Hlavatý za hnutí ANO.

Tento nadcházející víkend proběhne druhé kolo senátních voleb, kde budete Vy, voliči, rozhodovat právě mezi těmito dvěma pány. Volby budou probíhat přesně tak, jak jste zvyklí. Ve čtyřech volebních okrscích v Hostinném, stejně jako volby do zastupitelstva našeho města. A stejně tak budou volební místnosti otevřeny v pátek od 14 do 22 hodin a v sobotu od 8 do 14 hodin. Jediným rozdílem je, že volební lístky dostanete až přímo ve volební místnosti.

Naše sdružení Hostinné žije! podporuje pana Adolfa Klepše, protože ho mnoho z nás zná osobně a kromě toho, co dokázal, je to zkrátka i fajn člověk, který ví, o čem mluví a který se chce zasadit především o lepší podmínky pro sport a sportovní aktivity v naší zemi.

Pana Klepše, náčelníka horské služby, podporuje také například nové vedení města Trutnov či místopředseda senátu pan Přemysl Sobotka.

„Adolfa Klepše znám osobně řadu let. Je pro mě člověkem, který po svém zvolení senátorem bude velmi pracovat nejenom pro Krkonoše, ale také pro celé Trutnovsko.
Jako člen Horské služby jednal a jedná vždy férově, a to je i v politice velmi důležitý faktor. Proto vás prosím, volte Adolfa Klepše ve druhém kole senátních voleb.“

MUDr. Přemysl Sobotka
místopředseda Senátu Parlamentu ČR

Prosím, přijďte i tento týden k volbám, první kolo je vymazáno a oba kandidáti bojují od nuly. Děkujeme.

Více o panu Klepšovi například tady: http://www.adolf-kleps.cz/uvod/

Kateřina Šitinová

20141015_124724 (1)

 

 

 Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>