Povolební čas – poděkování.

Vážení spoluobčané města Hostinné,

dovolte nám v první řadě poděkovat všem voličům, kteří u letošních komunálních voleb dali důvěru našim kandidátům. Sdružení Hostinné žije! – STAN získalo 4 mandáty, se kterými jdeme na radnici naše město spravovat, pracovat na jeho dalším rozvoji, ale rozhodně ho nejdeme ovládat.

Dále chceme poděkovat všem ostatním voličům za jejich účast u voleb a popřát všem stranám zapojeným do místní „politiky“ 4 roky naplněné aktivním životem v našem městě a pevně věřím, že i případný konstruktivní kritický náhled na některé další dění bude ku prospěchu věci a pozitivně se projeví ve fungování celého města.

Nějaký čas budou probíhat jednání o povolebním „uspořádání“ na radnici a my Vás budeme o jejich konečném výsledku informovat. Navíc se zajisté potkáváte s našimi kandidáty, členy, a není nic jednoduššího než se zeptat, co je nového… Stále fungujeme jako tým a budeme v tom pokračovat.

Konečné a rozhodující slovo bude mít ustavující zasedání nového zastupitelstva města, o jehož konání se zajisté všichni včas dozvíme z oficiálního informačního kanálu města Hostinné a na něj jste všichni srdečně zváni.

Osobně si nemyslím, že by konečný výsledek voleb byl až tak překvapující, ale karty byly prostě rozdány Vámi, voliči. Ti, kteří nevolili z jakéhokoliv důvodu, mohou svůj názor vyjádřit napříště a jejich hlas je ve městě stále stejně slyšitelný pro všechny, kteří budou dále kandidovat. A kdo chce přiložit ruku k dílu, je vždy vítán v každém společenství.

Přejeme všem pohodové dny a to s úsměvem a optimismem

za Hostinné žije! Petr Kesner

HZ2014Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>