Co (ne)slibujeme v našem programu?

Předvolební čas a předvolební boj je často ve znamení slibů, a to mnohdy i nereálných. Jsme přesvědčeni, že naše sliby reálné jsou. Dovolte, abychom Vám tedy napsali něco o našem programu a jeho vzniku a vysvětlili náš pohled. Jistě jste si všimli, že za hlavní bod našeho programu považujeme multifunkční areál a věci s ním […]Dopisy pro Vás.

Dnes jsem strávila slunné dopoledne roznosem dopisů do Vašich schránek, které informují o výsledku naší žádosti o referendum. Připomnělo mi to podpisové akce, při kterých jsem s Vámi strávila spoustu času a opět jsme se s některými z Vás zastavili a probrali, co se to v tom našem městečku děje. Děkujeme Vám, že jste podepsali […]Možnosti čerpání dotací?

Samozřejmě nejsme žádnými odborníky na čerpání dotací, to jsme nikdy netvrdili a tvrdit nebudeme. Ale pokud jsou možnosti čerpání „neomezené“, pak nevidíme důvod, proč je všechny v co největší míře nezkusit uplatnit i v Hostinném, a to v každém kousku města. Jsou různé způsoby, jak se dozvědět o otevřených výzvách, ALE je nutné je neustále […]Drogy? Budeme spolupracovat s Riapsem!

Výroční zprávy RIAPS Trutnov uvádí, že v roce 2012 došlo v Hostinném k celkem 29 kontaktům, co se týče injekčních stříkaček bylo IN (přijato) 320 a OUT (vydáno) 320 kusů v roce 2013 došlo v Hostinném už k 116 kontaktům, co se týče injekčních stříkaček tak se tento počet zvýšil na IN (přijato) 2.967 a OUT (vydáno) 2.991 kusů. […]Nechceme zadlužit město, budeme využívat dotace!

Města a vesnice v celé české republice čerpají z dotací a otevírají nové multifunkční sportovní areály. Vidí v nich nejen přínos jako prevenci patologických jevů u mladistvých jako jsou drogy, alkohol,… ale uvědomují si s nimi spojený rozvoj turistického ruchu, se kterým souvisí tvorba nových pracovních míst, zviditelnění jména města a sdružování jeho obyvatel. Není vyjímkou, že […]Drogy jsou kšeft!

Opravdu si myslíte, že nás se drogy netýkají? Že je situace stabilní? http://www.novinky.cz/krimi/340624-chovanec-vytahl-proti-drogam-kvuli-pervitinu-chce-mluvit-s-vietnamskym-ministrem.html Omyl, drogy se týkají nás všech, a to i v Hostinném! Křiklavý drogový případ se v nedávné minulosti stal v okolí Hostinného. „Pachatelé tam nabízeli čtrnáctiletým dívkám pervitin a sami jim ho dokonce aplikovali. Je to ale spíše ojedinělý případ,“ dodal Petr […]Jak lze například sportovat v lese?

Malá ukázka bikingu v lese. No, klobouk dolů před těmi, kdo to umí a hlavně, kdo se nebojí. Já bych se bála:-) Kateřina ŠitinováBeseda s panem Farským, starostou Semil a poslancem ČR

Ze všech stran slyšíme o údajné provázanosti rodinných a pracovních vztahů mezi zastupiteli, které mají vliv na fungováním našeho města, což vytváří obrovský prostor pro korupci. Ze všech stran slyšíme o netransparentnosti veřejných zakázek. A 21.9.2014 mi bylo ctí potkat PANA POLITIKA, který umí zrealizovat to, o čem mnozí jen mluví. Než pan Farský nastoupil na post starosty, tak […]Rady města a zastupitelstva města, kde se projednávalo koupaliště

Zastupitelstvo města se zabývalo tématem koupaliště na svých zasedáních č. 6 dne 12.12.2011 (bod Usnesení č. 91/6/11) 1) přerušit přípravu na výstavbu koupaliště v Hostinném realizovanou na základě usnesení ZM č. 239/16/09 ze dne 06.05.2009; 2) zajistit podklady pro rozhodnutí zastupitelstva o případném řešení koupaliště ve variantě biotopu. č. 12 dne 10.12.2012 (bod Usnesení č. […]ROZBOR UDRŽITELNÉHO ROZVOJE ORP VRCHLABÍ

„Město Vrchlabí zpracovalo pro celé své správní území „Územně analytické podklady (ÚAP)“ k datu 31.12.2008. Cílem projektu bylo vytvořit podklady, které slouží k trvalému zjišťování a vyhodnocování stavu a vývoje území, jeho hodnot, limitů využití území, záměrů…“ V tomto dokumentu je zmíněno i mnoho kladů našeho města, což je skvělé. Co se však týče oblasti […]